03-07-2023

Welkom Thijs & Albert!

We hebben ons team versterkt met twee nieuwe collega’s.

Thijs Miedema (34) gaat als BIM-modelleur aan de slag en versterkt ons engineeringsteam. Thijs heeft diverse functies bij zowel uitvoerende bouwbedrijven als advies- en architectenbureaus bekleed.

Met zijn kennis en ervaring gaat hij onze ontwerpen technisch uitwerken in alle fases binnen het project.

Verder zal Thijs ook zijn bijdrage leveren aan de ontwikkeling van onze modelleerstandaarden.

Onze tweede versterking is Albert Burgers-Ruiz (31). Hij zal als projectleider/architect de spil worden in de aansturing en uitwerking van diverse projecten. Na zijn opleiding aan de TU Delft heeft hij diverse functies bekleed bij architectenbureaus en hij is betrokken geweest bij de uitvoering van diverse internationale projecten. Binnen ons team wil hij zich verder ontwikkelen in het projectmanagement en de aansturing van de betrokken partijen.

Nogmaals, welkom in ons team. Heel veel plezier en succes!